Kategorie:Domácnost

+26
. Lenka Valjentová Lenka Valjentová

Jak za odpoledne proměnit kuchyňskou linku k nepoznání "pouhou" výměnou dvířek

Už vás omrzela kuchyňská linka a rádi byste ji změnili, ovšem bez zásadních stavebních úprav a zdlouhavých přesunů či stěhování? Poradíme vám, jak za jedno odpoledne proměnit kuchyňskou linku k nepoznání "pouhou" výměnou dvířek, kterou navíc podle našeho návodu krok za krokem zvládnete i sami. A výsledek stojí rozhodně za to!

Domácnost > Rady do domácnosti
Jak trefit hřebík na hlavičku
Jak trefit hřebík na hlavičku
+26
. Redakce Redakce

Jak trefit hřebík na hlavičku aneb už žádné modřiny

Potřebujete zatlouct hřebík a máte obavy, že se uhodíte do prstů a přivodíte si zranění, přinejmenším modřinu? Pak můžete k přidržení hřebíku zkusit některý z našich prima tipů, jak trefit hřebík na hlavičku. Základní zásada zní: při zatloukání hřebíků je nejdůležitější dívat se na hřebík a ne na kladívko!

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Ivana Kropáčková  Ivana Kropáčková

Nápady na úžasné dekorace aneb Berte, když příroda dává

Materiál k tvoření (nejen) s dětmi leží všude kolem. S pomocí darů přírody lze vyrobit nádherné a originální věci, tyto základní suroviny navíc získáte úplně zadarmo. Třeba hned před vaším domem nebo na zahrádce či v lesíku za ním. Máme pro vás úžasné nápady na dekorace z materiálu, který najdete venku v přírodě.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Stylové sezení pro chlapy z přepravek na pivo

Každý potřebuje nějaký ten koutek pro sebe, kam se může zašít, když chce být sám nebo jen s několika nejbližšími kamarády, protože přece i muži mají „své dny“. Pokud již máte takovéto místečko, ale chybí vám v něm pohodlné sezení, bude se vám líbit vychytávka Ládi Hrušky, která je jako dělaná do chlapské trucovny v garáži či dílně. Poradíme vám, jak si vyrobit z obyčejné plastové přepravky na nápoje stylové sezení pro chlapy.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Simona Sedláčková Simona Sedláčková

5 dobrých důvodů, proč vzít citron do koupelny

Každý, kdo se jen trochu zajímá o ekologii, jistě tuší, že chemické prostředky využívané při úklidu domácnosti zatěžují přírodu poněkud více, než je zdrávo. Proto už dávno neplatí, že dobrá hospodyňka má doma plnou komoru drahých úklidových prostředků, ale naopak to, že dokáže využít sílu přírodních pomocníků. Tady je 5 důvodů, proč vzít citron do koupelny.

Domácnost > Rady do domácnosti