Kategorie:Domácnost

+26
. Jaroslav Beran Jaroslav Beran

Jak vyčistit ucpaný odpad

V každé domácnosti se čas od času ucpe odpad. Nevábný pach, voda buď odtéká stále pomaleji, nebo se druhým odtokem vrací… To je klasický scénář ucpaného nebo ucpávajícího se odpadu. Často si ucpaný odpad můžeme zprůchodnit sami. Poradíme vám, jak na to.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Hezky česky: DIY vítací cedulka na dveře

Na vítacích cedulkách se to poslední dobou hemží anglickými slogany jako „Welcome“, a přesto se nejedná o žádný novodobý import. Vždyť už naši předci vítali své návštěvy cedulkami s nápisy typu „Host do domu, Bůh do domu“. Pojďme tedy tento pěkný uvítací rituál oprášit a vyrobme si s pomocí Ládi Hrušky hezkou českou cedulku.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Jak levně vyrobit policovou sestavu bez hřebíků

Úložného prostoru v domácnosti není nikdy dost. A když se rozhodneme, že si nějakou pěknou poličku koupíme, mnohdy nás odradí její cena. Naštěstí nám Láďa Hruška prozradí postup, jak si takovou jednu pěknou a bytelnou policovou sestavu v natur stylu levně a navíc bez hřebíků vyrobit.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Petra Marková Petra Marková

Udělejte si stojan na noviny, když už nevíte kam s nimi

Také už nevíte kam s těmi všemi nepřečtenými časopisy a novinami, na které přes den a někdy i přes celý týden nezbývá čas. Kam tedy s nimi? Co takhle do vlastnoručně vyrobeného stojánku podle našeho návodu krok za kokem. Do něho všechny nedočtené noviny a časopisy odložíte, aby počkaly na odpoledne nebo na víkend.

Domácnost > Návody a postupy