Kategorie:Domácnost

+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Oprava dřevěné židle disperzním lepidlem krok za krokem

Nejčastější opravou v domácnosti je lepení a z hlediska ceny je také nejúspornější. Je to jednoduché: nanést, přitisknout, sevřít svěrkou. Přeteklé nebo vytlačené disperzní lepidlo postačí otřít vlhkým hadříkem a je to, po vyschnutí je lepidlo čiré a neviditelné. Pojďme si ukázat opravu dřevěné židle disperzním lepidlem krokem za krokem.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Domácí aviváž: Láďa Hruška ví, jak na to

Každý chce mít měkké, hebké a voňavé prádlo, ale ne každý chce utrácet spousty peněz za aviváže, anebo mu nevyhovují jejich vůně. Tak co si vyrobit svou vlastní, domácí aviváž, která bude stoprocentně účinná, levnější, pomůže odstranit z pračky vodní kámen a navíc bude vonět přesně tak, jak chceme? Láďa Hruška ví, jak na to.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Police na provázku aneb jak v bytě najít úložný prostor

Úložný prostor chybí asi v každém,bytě, v každé domácnosti. Najít jej však můžeme i v té nejmenší předsíni - a to přímo pod stropem. I při nižším stropu v panelovém bytě okolo 250 cm si můžeme dovolit ukrojit z této výšky asi 40 cm a využít ji k podvěšení polic. Police na provázku, které si můžete vyrobit podle našeho návodu, šikovně zvětší úložný prostor. Nebudou-li zabírat celou plochu pod stropem, nemusíme se pocitu nízkého stropu obávat.

Domácnost > Interiér a dekorace