Kategorie:Domácnost

+26
. Simona Sedláčková Simona Sedláčková

Podzimní věnec z malých jablíček

Také máte ve svém okolí plané jabloně, které mají krásná jablíčka, ale zakousnout se do nich dá jen jednou? Jsou totiž tak kyselá, že vás chuť hned přejde. Ale jejich krásu můžete využít na kouzelný podzimní věnec z jablíček.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak vyrobit stojan na šaty neboli štendr z větví: Nábytkový solitér do podkroví

Máte rádi vše otevřené a k tomu z přírodnin? Chcete mít své nejmilejší kusy oblečení vystavené stále na očích? Tak si vyrobte stojan na šaty, lidově zvaný štendr. Je to nábytkový solitér ideální do podkrovních prostor s přiznanými trámy nebo interiérů přírodně laděných. Máme pro vás návod krok za krokem.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Knihovna jako strom: Jak si do bytu vyrobit originál z odřezků a zbytků

Domácí knihovna nemusí být jen dřevěná krabice s dvířky, dá se vyrobit i jinak. A to dokonce ze zbytků a odřezků. Knihovna jako strom se stane zajímavým, výrazným prvkem v interiéru. Můžeme ji využít nejen jako knihovnu, ale i polici na sbírku, dekorace nebo květiny. Tady je návod krok za krokem, jak si vyrobit originální knihovničku jako strom z odřezků překližky.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Originální stolek z březových polínek aneb čím více přírody v bytě, tím lépe

Skutečným hitem v designu interiéru je rustikální styl, neboli čím více přírody přinesete do svého bytu, tím lépe. Láďa Hruška nám ukáže, jak si za pár korun a s vynaložením minimálního úsilí vykouzlit originální stylový konferenční stolek z březových polínek a skla. Březové dřevo je snadno dostupné a získáme ho například při prořezávání náletů, skleněnou desku si pořídíme na míru u sklenáře a o něco menší dřevěnou u truhláře. Tak jdeme na to!

Domácnost > Interiér a dekorace