Kategorie:Domácnost

Renovace komody  13
Renovace komody 13
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak na renovaci komod: Pro dámy s romantickými květy, pro chlapy v námořnickém stylu

Komody se zásuvkami jsou nedílnou součástí našich domovů, a protože je používáme denně, po čase ztrácejí lesk a už nevypadají tak hezky, jako když jsme je koupili. Můžeme je sice vyměnit, ale dost často je to škoda, protože kromě omšelého kabátku neztratily na funkčnosti, takže stačí nápad, šikovné ruce a zrenovovaná komoda může dál sloužit i dělat parádu.

Domácnost > Návody a postupy
Tip na vánoční dárek
Tip na vánoční dárek
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Stopa v čase: Jak během pár minut vykouzlíte roztomilý dárek pod vánoční stromek

Každoroční přemýšlení nad tím, čím obdarovat k Vánocům své blízké, vám letos možná ulehčí Láďova roztomilá vychytávka v dárkovém balení, kterou nazývá „stopa nebo vzpomínka v čase“. S pomocí několika málo zcela běžných surovin, které se najdou v každé kuchyni, vykouzlíte během několika minut krásný dárek. Ten obdarovaného potěší hned z několika důvodů – za prvé bude vlastnoručně vyrobený a za druhé ponese nesmazatelnou vzpomínku na někoho milovaného

Domácnost > Rady do domácnosti
Tichý společník se hodí do každé domácnosti
Tichý společník se hodí do každé domácnosti
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Němý sluha: Vyrobte si dřevěný stojan na šaty

Schází vám tichý společník, který nikdy neodmlouvá a pohlídá a podrží vám oblečení tak, aby bylo nezmuchlané a čisté. Vyrobte si tichého sluhu. Dřevěný stojan na šaty je v našich domácnostech zabydlený už mnoho desítek let. Pro malé děti ho můžete pestře pomalovat nebo mu třeba nakreslit veselý obličej.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak si vyrobit jednoduchý stojánek na nože, aby nám nože vydržely déle ostré

Mít přehledně uspořádané kuchyňské nože chce nejedna hospodyňka, ale co dělat, když do zásuvky se nevejdou? Můžeme si vyrobit opravdu jednoduchý stojánek na nože. Ve stojánku vydrží nože i déle ostré. Dnes vám ukážeme jak na to. Zvolili jsme takový postup, aby odpadlo řezání pod úhlem, místo toho má stojánek stabilizační nožky.

Domácnost > Návody a postupy