Kategorie:Domácnost

Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt  2
Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt 2
+26
. Redakce Redakce

Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt

Připadá vám, že by si váš byt zasloužil proměnu, ale nechce se vám do žádné velké přestavby? Pak zvolte tu nejjednodušší cestu! Zvolte samolepicí fólie a tapety. Žádný nepořádek, žádný prach a následný velký úklid… Polepování vás bude bavit!

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Lenka Valjentová Lenka Valjentová

Domácí tabule aneb Jak dětem vykouzlit koutek, kde si mohou beztrestně malovat

Máte neposednou uličnici, která pořád kreslí po stěnách nebo předškoláka, který se už nemůže dočkat na první školní den? Vyrobte jim doma tabuli, na kterou si křídou mohou napsat první písmenka nebo namalovat, co se jim líbí. Mokrým hadrem nebo houbou pak plochu otřete a tabule bude opět čistá. Funguje to zkrátka přesně tak, jak jste zvyklí ze školních lavic. Stačí natřít tabulovou barvou stěnu v dětském pokoji, dveře, skříň nebo třeba vrata na zahradě. Je jen na vás, kde dětem domácí tabuli uděláte.

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Lenka Valjentová Lenka Valjentová

Renovace topení ve třech krocích aneb Jak připravit radiátory na sezonu včas

Teplotní výkyvy a horká voda se na radiátorech znatelně podepisují a dochází k poškození nátěru, který se začíná odlupovat. Na topení se mohou objevovat žluté skvrny, nebo dokonce rez. Tím je ohrožena funkčnost topení a také celkový estetický dojem z interiéru. Aby mohly radiátory v interiéru zajišťovat tepelnou pohodu a působit nerušivým estetickým dojmem, je potřeba o ně správně pečovat.

Domácnost > Rady do domácnosti