Kategorie:Vyrábíme pro děti

+26
. Petra Marková Petra Marková

Dětský metr s kolíčky aneb Kdo roste rychleji?

Rostou vaše děti jako z vody a sourozenci soupeří, kdo z nich rychleji? Aby nedocházelo ke zbytečným rozepřím, můžete jim vyrobit dětský metr s kolíčky, který si pověsí na zeď. A v případě, že se budete stěhovat, vezmete si celý metr s sebou, což se vám asi se zárubněmi, na které se obvykle rysky kreslí, nepovede.

Tvoření a hobby > Vyrábíme pro děti
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Hrad z kartonu pro děti, které mají rády pohádky

Milují vaše děti pohádky, rytířské bitvy, princezny a draky? Tak to docela určitě přivítají hrad z kartonu. Vyrobte ho spolu s nimi nebo jim ho udělejte jako překvapení. Papírový karton existuje ve více barvách i sílách, pro výrobu hradu z kartonu pro děti je ideální. Nemusíte se spokojit s plastovými hrady prodávanými v hračkářství, ale vyrobit si originál přesně podle svých představ.

Tvoření a hobby > Vyrábíme pro děti
+26
. Kateřina Poslušná Kateřina Poslušná

Beruška a pavouček aneb Jak děti zbavit zbytečných obav z brouků

Nechtějí vaše děti chodit na zahrádku nebo do lesa jenom proto, že se bojí různých breberek? Jak je zbavit zbytečných obav z brouků? Udělejte si společně „běhající“ berušku a pavoučka a vydejte se pak všichni do přírody. Určitě si užijete spousty legrace a dětský strach z brouků bude pryč. Jak tedy děti zbavit obav z brouků?

Tvoření a hobby > Vyrábíme pro děti
+26
. Redakce Redakce

Dřevěné magnety: Vyrobte dětem skvělou magnetickou stavebnici

Pamatujete na magnetické geometrické tvary, se kterými jste si v dětství určitě hrávali? Daly se z nich postavit i domečky, ale jen takové jednoduché, bez okýnek. My si dnes ukážeme, jak vyrobit hned celé městečko krásných, magnetických domečků, třeba i s vláčkem. Uvidíte, jakou udělá magnetická stavebnice dětem radost. Třeba k svátku dětí, který už se blíží.

Tvoření a hobby > Vyrábíme pro děti