Kategorie:Rady na zahradu

+26
. Jaroslav Vanča Jaroslav Vanča

Výprava do lesa za adventními houbami: Na vánočního kubu to stačí!

Byl to pro nás houbaře vypečený rok! Kromě Šumavy a vůbec příhraničních hor to letos skoro nikde nebyla žádná velká sláva. Stříbrnou neděli jsem podnikl výpravu do lesa za adventními houbami do vánočního kuby. Našel jsem penízovku máslovou, lištičku pomerančovou i hlívu ústřičnou. Ulevilo se mi, na vánočního kubu to bude určitě stačit!

Zahrada > Rady na zahradu
+26
. Simona Sedláčková Simona Sedláčková

Věnec s ořechy jako krmítko pro ptáky

Nejrůznější věnce jsou v poslední době velmi oblíbené a výtvarníci i floristé se předhánějí v jejich originalitě. My pro vás máme také jeden hodně netradiční. Věnec s ořechy jako krmítko, který je určený jako dárek opeřeným kamarádům. Tak kdo si zobne první, sýkorka nebo zvonek?

Zahrada > Rady na zahradu
+26
. Redakce Redakce

Palivové dřevo: Myslete včas na dřevo do kamen

Každý, kdo jezdí na chatu či chalupu nebo má ve svém domě krbová kamna, krb nebo kotel, musí myslet na zimu už dnes. Nastal čas přemýšlet o tom, kolik dřeva budeme muset dokoupit, abychom se v zimě mohli pěkně ohřát u kamen. Dřevo se koupí snadno, ale jak ho správně skladovat, abychom ho mohli v zimních měsících co nejlépe využít?

Zahrada > Rady na zahradu
+26
. Redakce Redakce

3 prima tipy, jak se stát králem zahradní párty

Léto vrcholí, a tak si užijte poslední prázdninové dny a uspořádejte zahradní párty pod širým nebem. Pozvěte své blízké a přátele k sobě na zahradu a překvapte je svou kreativitou. Máme pro vás 3 prima tipy, jak uspořádat dokonalou zahradní párty!

Zahrada > Rady na zahradu
+26
. Redakce Redakce

Kalendář pro zahradníky: Červenec

Každý správný zahradník dobře ví, jakou pozornost jeho milovaná zahrádka právě potřebuje. Náš kalendář je pro něho jenom malým připomenutím. Ovšem pak je tu i skupina nadšených zahrádkářů začátečníků, kterým kalendář pro zahradníky: červenec, může pomoci překonat pochopitelnou počáteční bezradnost.

Zahrada > Rady na zahradu