Kategorie:Zahradní dekorace

+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak vyrobit domovní číslo s truhlíkem na květiny

Mít hezky a čitelně označený dům je dobré nejen pro pošťačku a doručování zásilek či nákupů, ale taky pro návštěvy. A když nás u domovního čísla vítá truhlík se svěžími rostlinami, je návrat domů hned o mnoho příjemnější. Poradíme, jak vyrobit domovní číslo s truhlíkem na květiny.

Zahrada > Zahradní dekorace
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Jarní dekorace na zahradu: kvetoucí pařez

Parádní jarní dekoraci před dům, do zahrady, na terasu nebo balkon dokáže během chvilky vykouzlit paní Eva Vltavská – a to není ani aranžérka, ani zahradnice. Vychytaný kvetoucí pařez vytvořila nejen rychle, ale hlavně s takřka nulovými náklady, tak jak to máme všichni rádi!

Zahrada > Zahradní dekorace
+26
. Václav Postránecký Václav Postránecký

Houpací síť: Připravte se na slunečné jarní dny

Cítíte také ten pomalý kolébavý pohyb houpací sítě, někde v tichém koutku zahrady, teplý vánek a to, jak se vám pomalu klíží oči… Začněte plést už dnes, ať jste připraveni na jaro! Lektorka pletení houpacích sítí Jitka Červená nám prozradí, jak na to.

Zahrada > Zahradní dekorace
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Originální domovní číslo na dveře z prkna a hřebíků

Bez domovního čísla se asi jen těžko obejdeme. To dobře věděla už císařovna Marie Terezie, která nechala v roce 1770 povinně domy očíslovat. To zpočátku stačilo udělat jen křídou na vrata, dnes už bychom s tím ale neuspěli. Komu zrovna chybí nebo ho chce inovovat, tomu Láďa Hruška názorně ukáže, jak si vlastnoručně vyrobit originální domovní číslo, které skvěle dotvoří vzhled domu.

Zahrada > Zahradní dekorace
+26
. Redakce Redakce

Netradiční lavičky do zahrady: Kterou si vyberete?

Součástí každé zahrady by měla být pěkná lavička, abychom si měli kde po práci odpočinout a pokochat se pohledem na výsledky svého zahradničení. Lavičky však mohou být úplně obyčejné nebo naopak zvláštní, romantické či nápadité, z recyklovaných materiálů… Máme pro vás tipy na všechny způsoby. Jenom ty obyčejné chybějí!

Zahrada > Zahradní dekorace