Kategorie:Rady do domácnosti

+26
. Jaroslav Beran Jaroslav Beran

Základní nářadí, bez kterého se doma prostě neobejdete

V běžném domácím vybavení musí být nářadí, se kterým zvládnete všechny potřebné práce a drobné opravy od pověšení obrazu přes výměnu kohoutku až po přidělání poličky. Pokud chcete mít jistotu, že souprava něco vydrží, neměli byste nakupovat podle nízké ceny; levné nářadí může odejít už při prvním použití. Prozradíme, jaké je základní nářadí, bez kterého se doma nikdo prostě neobejde a jak ho uskladnit, aby bylo kdykoli po ruce.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

Víme, jak si novou kliku na dveře namontovat rovně!

Jak si namontovat kliku na dveře rovně? Pokud v sobě máte kutilského ducha a troufnete si na montáž nových klik do svých dveří sami, určitě se vám bude hodit kovová montážní šablona, která na rozdíl obvyklých papírových šablon dovede mnohem přesněji vystředit vyvrtané otvory. Vyvrtání otvorů tak zvládnete hravě a novou kliku na dveře namontujte rovně.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Lenka Valjentová Lenka Valjentová

Jak si doma užít květy lilií: Příliš opojná vůně a pylové skvrny už nejsou problém

Tyhle letní krásky prosluly především svou noblesou a elegancí. Přesto se občas ochuzujeme o potěšení, které nám kytice lilií mohou přinést, protože se obáváme urputných pylových skvrn na nábytku nebo příliš intenzivní vůně, která nemusí být každému příjemná. Poradíme vám, jak si užít květy lilií naplno i doma!

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

2 prima tipy, jak si zjednodušit úklid po malování bytu

Úklid po malování bytu zvládnete snadno a rychle, když se na malování důkladně připravíte – počínaje zásadním zakrytím nábytku a podlah, oblepením rámů oken, dveří, zásuvek a osvětlení až po zdánlivé maličkosti. Máme pro vás 2 prima tipy, jak si zjednodušit úklid po malování, které odvedou skvělou práci.

Domácnost > Rady do domácnosti