Kategorie:Rady do domácnosti

+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Vadí vám nepořádek v kuchyni? Řešením je relingová tyč!

Vadí vám, že v kuchyni pořád něco hledáte? Dovádí vás k šílenství, když nemůžete najít sběračku na omáčku, obracečku na lívance, otvírák nebo vývrtku na víno? Najděte si místo pro relingovou neboli závěsnou tyč a nepořádek v kuchyni se stane minulostí. Kovová tyčka, na které je vše pohodlně a přehledně zavěšeno, je rozhodně dobrým pomocníkem.

Domácnost > Rady do domácnosti
Když je venku nevlídno
Když je venku nevlídno
+26
. Redakce Redakce

Recyklace je hit! Staré plechovky pro zábavu, užitek i ozdobu

Recyklace je hit! Stále se nám doma hromadí, dokud je neodneseme do tříděného odpadu nebo, což je samozřejmě mnohem horší, do odpadu běžného. Až si prohlédnete naše nápady, co s takovou obyčejnou plechovkou udělat, a jak skvěle mohou pobavit vaše děti, budete mít rázem plechovek doma nedostatek. Zaručeně!

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

3 užitečné tipy, jak zabránit rosení oken

Jak rosení oken zabránit nebo ho aspoň co možná nejúčinněji omezit? Rosení oken, které dovede potrápit zejména v zimním období, nejenom že nevypadá příliš hezky, ale hlavně může způsobit mnohem horší problémy, jako je například vznik plísní. Přinášíme vám proto 3 užitečné tipy, jak se rosení oken účinně bránit.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Ivana Kropáčková  Ivana Kropáčková

Hledáte levný a originální dárek? Darujte své služby!

Hledáte levný a originální dárek, na který se nebude nikdy prášit? Nemáte peníze na rozdávání, ale chcete své blízké potěšit? Nebo toužíte být prostě originální, praktičtí a užiteční? Rozhodně máte šanci. A nemusíte ani nic tvořit, pokud na to nejste, nebo dlouho pátrat v obchodech či na internetu. Je to jednoduché. Darujte své služby.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

8 tipů, jak se zbavit plísně v bytě: Nejdůležitější je minimalizovat vlhkost!

Dovolíte-li, aby se vám doma množily plísně, dočkáte se nevzhledných skvrn, nepříjemného zápachu a vystavujete se nebezpečným vlivům na své zdraví. Proto je nejlepší vymýtit každý náznak přítomnosti těchto nechtěných spolubydlících dříve, než bude pozdě. Co dělat, když plísně napadnou koupelnu či jinou vlhčí místnost v domě nebo v bytě?

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

Nepodceňujte zimní údržbu zámků u vchodových dveří

Máte strach, že by zámek vchodových dveří do domu mohl během tuhé zimy zamrznout, a vy byste se vůbec nemuseli dostat domů? Tak tyto obavy naštěstí nejsou na místě, protože díky přítomnosti těsnění u něj zamrznutí nehrozí. To ale rozhodně neznamená, že byste zimní údržbě zámků vůbec neměli věnovat pozornost. Pokud se budete řídit našimi radami, nemělo by vás v zimním období v souvislosti se zámky vchodových dveří nic překvapit.

Domácnost > Rady do domácnosti
+26
. Redakce Redakce

Vánoční květiny po odkvětu: Víte, co s nimi?

Hyacinty, hvězdníky, vánoční hvězdy nebo bramboříky se v našich vánočních výzdobách už dávno zabydlely, ale co s nimi teď, v lednu, kdy květiny zvolna odkvétají? Určitě by byla veliká škoda, kdyby skončily v popelnici. Poradíme vám, jak se o ně postarat, aby až přijde jejich čas, znovu vykvetly.

Domácnost > Rady do domácnosti