Kategorie:Návody a postupy

+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Jak vyrobit zvýšené patro do dětského pokoje

V malých bytech se těžko hledá místo pro cokoliv. Jedním z největších kusů nábytku je postel. V případě že máme dostatečně vysoké prostory, alespoň 260 cm, můžeme postel zvednou do výšky. Takové zvýšené patro změní ráz celého pokoje a uspoří nám několik cenných metrů podlahové plochy.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Pavel "Kutil" Zeman Pavel "Kutil" Zeman

Dřevěná houpací síť pro chvíle pohody

Pohodlnou zahradní houpačku pro chvíle pohody a odpočinku si můžeme vyrobit i z dřevěných latiček a provázků. Její výhodou jsou zvýšené boky, které nám ležení zpříjemní. Máme pro vás návod krok za krokem, jak si dřevěnou houpací síť vyrobit.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Předpověď počasí: Návod, jak si udělat domácí meteostanici

Kdo by neznal domeček, ze kterého vychází buď panenka, nebo panáček, aby předpověděli, jaké bude počasí. K obdivným pozorovatelům tohoto poetického vynálezu odjakživa patřil i Láďa Hruška, jemuž se podařilo vypátrat princip, na kterém domácí meteostanice fungují, a taky návod, jak si svou vlastní domácí meteostanici udělat. A vězte, že panenka a panáček dokážou předpovědět změnu počasí dřív, než ji sami pocítíte.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Praktický držák na papírové kuchyňské utěrky

Papírové kuchyňské utěrky jsou už nepostradatelným pomocníkem při vaření. Aby sloužily ještě lépe, je výhodné mít je na praktickém stojanu. Vše se dá samozřejmě koupit, ovšem Láďa Hruška preferuje vlastnoruční výrobu, a tak nám ukáže, jak si takový držák na papírové utěrky můžeme levně a jednoduše udělat sami doma.

Domácnost > Návody a postupy
První Předchozí 1 2 3 4 5 6 16 17 18 Poslední