Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt  2
Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt 2
+26
. Redakce Redakce

Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt

Připadá vám, že by si váš byt zasloužil proměnu, ale nechce se vám do žádné velké přestavby? Pak zvolte tu nejjednodušší cestu! Zvolte samolepicí fólie a tapety. Žádný nepořádek, žádný prach a následný velký úklid… Polepování vás bude bavit!

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Redakce Redakce

Vydejte se na výlet: Slavnosti slámy – Slamák 2017

Festival výroby slaměných soch, Slavnosti slámy, aktivní zábava pro malé i velké návštěvníky. Po celý den bude pro vás připraven bohatý program, vystoupí dětská punková kapela Pískomil se vrací, divadelní spolek Koňmo s vtipnou pohádkou pro všechny "Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce" nebo kejklíři.

+26
. Redakce Redakce

Moje zbraně, jak zničit plevel: zastínění, opakované rytí, horká voda a sůl

Jako každého amatérského zahrádkáře, i mě trápí přemíra různých nekulturních rostlinek. A přestože jsem si u vás přečetla, že některý plevel může být i efektivní léčivkou (určitě bršlici vyzkouším na manželovi), nevidím ho na zahradě ráda a snažím se ho zbavit. Možná se moje postupy na to, jak zničit plevel, budou někomu z čtenářů hodit.

Zahrada > Rady na zahradu
+26
. Redakce Redakce

Vydejte se na výlet: Festival česneku na zámku Buchlovice

Netradiční festival v duchu hesla "Česnek je hrdost a pýcha" proběhne v Buchlovicích. Můžete zde ochutnat česnekový koláč, zúčastnit se soutěže "čichačů" nebo pletení česnekových copů. Je to akce pro celou rodinu se spoustou zábavy, občerstvením, ale také poučením. Je určena pro zastánce tradičního pěstování vysoce kvalitního česneku na Uherskobrodsku, stoupence tradičních řemesel a kultury a také pro gurmány vyznávající tradiční českou kuchyni.